Otevřít menu

OBRÁZEK : akt.jpg

rusava_09_2019.jpg

Chmelařová Zdenka – knihovnice

RÁDA bych ráda oslovila ty, kteří ještě nevyužili služeb knihovny, aby se přišli podívat, případně se zaregistrovat, protože nabídka knih je bohatá, vybere si určitě každý. Registrace v naší knihovně je bezplatná.

Přijďte, těším se na vás !!!!!!

Na dotazy čtenářů i nečtenářů naší obce týkající se cestopisných besed odpovídám takto - další beseda na cestopisné téma s panem Jarošem se uskuteční na podzim a podle Vašeho zájmu budeme plánovat další. Moc mě těší Váš zájem a doufám v hojnou účast na besedách.

Chmelařová Zdenka – knihovnice

Vážení a milí čtenáři, spoluobčané!

V knihovně jsou k dispozici nově nakoupené knihy...!!!

(Podrobný přehled knižních novinek si můžete prohlédnout na stránce

" Knižní novinky")

Také jsou k dispozici výměnné soubory knih z Knihovny Kroměřížska!

(Podrobný přehled všech titulů z Knihovny Kroměřížska na stránce

Knihy z KK")

OBRÁZEK : don.sl_.jpg

OBRÁZEK : jib.jpgPortál Jednotné informační brány (dále jen JIB) umožňuje uživatelům z jednoho místa jedním vyhledávacím rozhraním využívat různé české a zahraniční zdroje (katalogy knihoven, souborné katalogy, plnotextové databáze, atd). Portál zahrnuje všeobecné i oborové zdroje, vítáme jakékoliv návrhy na další vhodné zdroje k zapojení.

(Umístění – postraní navigační panel)